تبلیغات
مسابقات صورتی - بیلی
یادت نره توی مسابقاتم بشرکتی:)

بیلی

سه شنبه 24 مرداد 1396 07:14 ب.ظ

نویسنده : F♥A♥T♥E♥M♥E
سلام دوستان براتون معرفی کتاب بیلی رو آوردم

نظرتونو راجع بهش بگید:)

برای آشنا شدن با کتاب برید ادامه مطلب

بیلی 

آنا گاوالدا

شهرزاد ضیایی 

انتشارات شمشاد

سال نشر : 1395

داستان از جایی شروع میشه که بیلی به همراه پسری مه باهاش ظاهرا به کوهنوردی اومده بوده توی دره ای سقوط کردند حال پسر خیلی بده بیلی منتظره صبح شه قوایی جمع کنه دنبال کمک بره و شروع می کنه داستان آشناییش با پسر را تعریف می کنه این که توی قبرستون ماشین ها زندگی می کرده پسر باورش کرده کمکش کرده تغییر بکنه و ....

بیلی توی فرانسه فروش فوق العاده ای داشت تو خود ایرانم تا مدت ها جز پرفروش ها بود اما برای من معمولی بود . یک داستان عادی ارتباطات غیر قابل درک برای من و نکته نامعمولش وجود یک هم جنس گرا بود ولی کلا حالت روایت و موضوعش منو چندان نگرفت .

 

قسمت های زیبایی از کتاب

با کینه به هم نگاه می کردیم . او حتما به خاطر این که همه چیز تقصیر من بود و من به خاطر این که هیچی دلیلی نمی دیدم که این طور نگاهم کند .

 

دوست نداشتم او مثلا معلم ها با من رفتار کند . دیگر از مردمی که باعث می شدند دائما احساس حقارت کنم خسته شده بودم .

 

ما می دانستیم که آنچه بین ما بود ، نه بیزاری بود و نه بی تفاوتی بلکه احتیاط بود و با وجود این که نشان نمی دادیم اما همیشه دوست می ماندیم .

 

قسم می خورم که من در زندگی خیلی چیزها را تحمل کردم ، خیلی چیزها . اما خدا می داند که مطئنم نمی دانم چه طور باید با این مصیبت به زندگی خود ادامه دهم ...

 

دنیا مثل یک فاضلاب بزرگ است که هر چه قدر دست و پا بزنی باز هم از روی تپه های کثیفش لیز می خوری و به جای اولت باز می گردی .
دیدگاه ها : کتاب دوست
آخرین ویرایش: سه شنبه 24 مرداد 1396 07:17 ب.ظنمایش نظرات 1 تا 30